Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

co to?

Programista / systemy ERP

Tradiss Piotrowski-Iwaniuk Spółka Jawna

  • Oswobodzenia 1, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Oswobodzenia 1

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#/C++/.Net

  • SQL

  • architektura klient-serwer

Mile widziane

  • systemy Symfonia

  • system ERP enova365

System operacyjny

O projekcie

Proponujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne w obszarach zarządzania firmą, pozwalające naszym Klientom osiągnąć trwałe i wymierne korzyści biznesowe. W naszej firmie dostaniesz szansę na karierę zawodową zgodną z Twoimi zainteresowaniami. Oferujemy stałą pracę w motywacyjnym systemie wynagradzania.

Zapraszamy również studentów do odbycia praktyki lub stażu

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych rozwiązań biznesowych w ramach systemów ERP

  • Projektowanie funkcjonalności systemów wg specyfikacji technicznej

  • Udział w informatycznych projektach wdrożeniowych

  • Realizacja zadań przy współpracy z zespołem specjalistów merytorycznych

  • Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej / programistycznej

  • Konsultacje i wsparcie w zakresie użytkowania systemów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów

  • Umiejętność programowania w języku obiektowym C#/C++/.Net

  • Praktyczna wiedza dot. relacyjnych baz danych oraz języka SQL

  • Znajomość architektury klient-serwer

  • Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie

  • znajomość systemów: ERP enova365 i/lub Symfonia

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych, kadrowo płacowych

  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych

  • posiadanie prawa jazdy kategorii B

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Oferujemy stałą pracę w motywacyjnym systemie wynagradzania

Proponujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne w obszarach zarządzania firmą, pozwalające naszym Klientom osiągnąć trwałe i wymierne korzyści biznesowe. Nasza skuteczność w działaniu to pochodna dobrej organizacji zarządzania projektami i zleceniami oraz motywacyjnego systemu wynagradzania zależnego od wyników firmy i indywidualnej aktywności (bieżące konsultacje, udział w projektach wdrożeniowych, działania handlowe).

Przewiń do profilu firmy