Logo Pracuj.pl

Programista T-SQL

QBICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • ETL

Mile widziane

  • GitLab

  • Git

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • Współuczestniczenie w rozwoju hurtowni danych i procesów ETL
  • Weryfikowanie kodu SQL innych członków zespołu
  • Optymalizacja czasu ładowania danych i generowania się raportów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka SQL poparta praktycznym doświadczeniem
  • Otwartość na pozyskiwanie wiedzy i dzielenie się nią w zespole
  • Zwinne podejście do realizowania projektów

  • Umiejętność projektowania struktur i przepływów danych
  • Doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym narzędziem z poniższej listy: Integration Services, Reporting Services, Analysis Services, Power BI
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z hurtowniami danych
  • Znajomość GIT(Lab)
  • Praktyczna wiedza biznesowa dotycząca gospodarki magazynowej, księgowości, systemów prowizyjnych, budżetowania, controllingu itp.
  • Umiejętność programowania warstwy backend przy użyciu C#

To oferujemy

  • Zdobycie nowych kompetencji
  • Elastyczny czas pracy - bez nadgodzin.
  • Nieformalną atmosferę pracy
  • Duży wpływ na rozwój własny i całej firmy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

QBICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grupa specjalistów projektujących hurtownie danych i narzędzia analityczne w oparciu o metodyki zwinne. Kładziemy duży nacisk na rozwój i doskonalenie procesów związanych z projektowaniem i przetwarzaniem danych w oparciu o CI/CD i Data Ops.

Posiadamy własne systemy oparte o chmurę obliczeniową:

Kogo szukamy?

Programisty SQL, która posiada praktyczne doświadczenie w pracy z językiem T-SQL.

Tryb pracy:

Zdalna, hybrydowa lub stacjonarna w zależności od preferencji kandydata i/lub sytuacji epidemicznej. Biuro mieści się we Wrocławiu przy ulicy Ostrowskiego 7 (przystanek FAT).

Programista T-SQL, świętokrzyskie