Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista T-SQL w Dziale Wdrożeń

ADP Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Prosta 70, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ADP Polska Sp. z o.o.

Prosta 70

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • MS SQL

O projekcie

ADP poszukuje doświadczonego Programisty T-SQL. Na tej pozycji będziesz mieć okazję wspierać nasz dział wdrożeń w rozwoju oprogramowania i dostosowywaniu aplikacji kadrowo-płacowej do ciągle zmieniającego się polskiego prawa pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie istniejących oraz tworzenie nowych funkcjonalności w systemie w obszarze kadrowo-płacowym dostosowanych do potrzeb biznesu.

  • Tworzenie interfejsów wymiany danych z aplikacjami i/lub systemami wewnętrznymi.

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów.

  • Sporządzanie dokumentacji tworzonych rozwiązań.

  • Udział w projektach rozwoju systemów (analiza i projektowanie rozwiązań, programowanie SQL, przygotowywanie dokumentacji technicznej, testowanie zmian).

  • Współpraca z pracownikami innych działów dotycząca rozwoju i bieżącego utrzymania systemu.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu w MS SQL, T-SQL,

  • Praktyczna znajomość zagadnień bazodanowych, w tym przygotowywania zaawansowanych zapytań SQL oraz programowania w T-SQL,

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów wydajnościowych i optymalizacji zapytań dla baz danych MS SQL Server,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dotrzymywanie terminów,

  • Chęć pozyskania unikalnej wiedzy z zakresu projektowania systemów kadrowo-płacowych.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe, kierunek informatyka lub pokrewne,

  • Znajomość zagadnień biznesowych z obszaru kadr i płac.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • Nowoczesne i komfortowe środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia (tymczasowo cała firma pracuje w systemie zdalnym),

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość ciągłego rozwoju,

  • Stałe wsparcie doświadczonego zespołu oraz pakiet szkoleń wewnętrznych,

  • Opiekę mentora podczas okresu wdrożenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku