Oferta pracy

Programista T-SQL

LoanMe Sp. z o.o.O firmie

LoanMe Sp. z o.o.

West Station

Warszawa

LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkowym. W związku z rozwojem naszej firmy do biura w Warszawie poszukujemy kandydatów do współpracy na stanowisko:

Obowiązki:

  • Współtworzenie głównego systemu obsługującego procesy biznesowe w firmie
  • Rozwiązywanie występujących problemów w systemie
  • Implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET oraz MS SQL
  • Analizowanie wymagań oraz projektowanie architektury rozwiązania

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (kierunki związane z informatyką)
  • Bardzo dobra znajomość programowania w T-SQL (procedury, funkcje, widoki, kursory, indeksy, itp.)
  • Dobra znajomość jednego z języków programowania obiektowego – preferowany C#
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną pracę z międzynarodowym zespołem (min. B2)
  • Chęć poznania procesów biznesowych w firmie z branży finansowej
  • Umiejętność analizy istniejącego kodu
  • Umiejętność optymalizacji zapytań w bazie danych – mile widziane

Oferujemy:

  • Dobrą lokalizację (nowy biurowiec West Station, obok Dworca Zachodniego)
  • Bardzo dobre wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Możliwość tworzenia od podstaw procesów w firmie
  • Opiekę medyczną
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Programista T-SQL” za pomocą przycisku aplikowania.
Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna wersja klauzuli znajduje się pod linkiem: http://loanme.pl/polityka-prywatnosci

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy