Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

MGGP S.A.

  • Kaczkowskiego 6, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

MGGP S.A.

Kaczkowskiego 6

Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych funkcjonalności w języku Java i/lub technologiach powiązanych,

  • Współpraca przy naprawie bugów, opiece nad środowiskiem, rozwoju baz danych,

  • Tworzenie kodu zgodnie z regułami SOLID, KISS & DRY.

Nasze wymagania

  • Gotowość do programowania po stronie backend i/lub frontend.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • krótkie piątki/dodatkowe dni wolne

Jeśli się wahasz to weź pod uwagę, że gwarantujemy:

  • Java Full Stack Developera z 20 letnim doświadczeniem zawodowym w Twoim zespole,

  • Współpracę z zespołem Ops – możliwy rozwój w kierunku dev/ops,

  • Możliwość udziału w projektach integracji danych/systemów,

  • Możliwość nauki, zdobywania cennego doświadczenia,

  • Cykliczne, duże eventy firmowe,

  • Atmosferę wzajemnego szacunku, współpracy i poszanowania.

O nas

MGGP S.A. w Tarnowie rozbudowuje zespół PROGRAMISTÓW!!

Tworzymy z wykorzystaniem technologii m.in. Java, Spring, Envers, JavaScript, TypeScript, NodeJS, Angular, React, ExtJs, GeoExt, OpenLayers i wiele innych – generalnie lubimy nowe, zwalczamy dług technologiczny. Cenimy ambitnych, stwarzając możliwość rozwoju zarówno w ścieżce specjalisty jak i przyszłego managera. Stawiamy na kreatywność, pasję, dzielenie się wiedzą i pracę zespołową.

Nie wahaj się, rozmowa nic nie kosztuje, możesz tylko skorzystać!