Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista - Technolog CAM

Polplast Polska Sp. z o.o.O firmie

Polplast Polska Sp. z o.o.

Burmistrza Andrzeja Marka 8

Myślenice

Twój zakres obowiązków

  • programowanie maszyn CNC – w szczególności frezarek

  • umiejętność modelowania i programowania w NX CAM

  • umiejętność wykonywania dokumentacji technologicznej i technicznej

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia

  • dobra znajomość programowania w NX CAM lub programie pokrewnym

  • umiejętność modelowania 3D – NX, SolidWorks, ZW3D ..

  • znajomość budowy form wtryskowych będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość technologii obróbki

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

  • pracę w nowoczesnym środowisku w dynamicznie rozwijającym się dziale,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, do negocjacji.