Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - Technolog CNC CAM

M+S Przedsiębiorstwo Usług Technicznych S.C.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie maszyn CNC (3 i 5-osiowych frezarek CNC) z wykorzystaniem oprogramowania CAM (Siemens NX i/lub WorkNC)

  • Przygotowanie programów wraz z doborem odpowiednich narzędzi oaz parametrów skrawania

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych związanych z aktualną produkcją

  • Analizowanie technologii produkowanych wyrobów, podwyższanie ich jakości oraz optymalizacja procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z programowaniem maszyn CNC

  • Wskazana praktyka w pracy na frezarkach CNC

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania CAM Siemens NX i/lub WorkNC

  • Odpowiedzialność, terminowość, dokładność i zaangażowanie

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym, pozwalającym na wymianę emailową z zagranicznym klientem

Mile widziane

  • Znajomość systemu sterowania Heidenhain

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia

  • Możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

Miejsce pracy:

  • Chrcynno, Nasielsk

Firma M+S jest spółką cywilną wyspecjalizowaną w produkcji: sprawdzianów do wytłoczek, szyb samochodowych, zespołów po montażu oraz układów bazujących dla maszyn pomiarowych, modeli styropianowych, drewnianych, MDF oraz z tworzyw sztucznych, form oraz tłoczników.

Firma świadczy kompleksowe usługi od projektowania, poprzez wytwarzanie, regenerację oraz wszelkiego rodzaju modernizacje i pomiary.

Przewiń do profilu firmy