Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista – technologie webowe - Praktyki

Capgemini Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zdobywanie doświadczeń oraz rozwijanie umiejętności w zakresie programowania i tworzenia aplikacji oraz udział w pracach implementacyjnych dedykowanych rozwiązań

  • przygotowywanie dokumentacji dostarczonych rozwiązań

  • współpraca w zespole projektowym oraz z przedstawicielami biznesu

Nasze wymagania

  • status studenta (studia dzienne/zaoczne na kierunku informatycznym lub technicznym)

  • ogólna znajomość zagadnień związanych z technologiami webowymi – JavaScript i dowolny framework JS

  • mile widziane zrealizowane praktyki lub doświadczenie w obszarze związanym z tworzeniem aplikacji webowych

  • umiejętności techniczne (podstawowa wiedza z zakresu baz danych i serwerów webowych) będą dodatkowym atutem

  • umiejętność analitycznego, logicznego myślenia

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność czytania dokumentacji

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • zapał do pracy oraz umiejętność szybkiego i samodzielnego rozwijania własnej wiedzy

To oferujemy

  • możliwość zatrudnienia w Capgemini po zakończeniu praktyk

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie programowania

  • dostęp do szkoleń i certyfikacji

Przewidywany czas trwania praktyki 6 miesięcy z możliwością przedłużenia