Logo Pracuj.pl

Programista Tester Python

Wamtechnik Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wamtechnik Sp. z o.o.

Techniczna 2

Piaseczno

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • budowie, rozwoju i utrzymaniu automatycznych urządzeń testujących i oprogramowania na potrzeby wewnętrzne firmy.
  • tworzenie oprogramowanie w języku Python
  • testowanie oprogramowania oraz produktów firmy
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • wdrażanie produktów wewnątrz firmy
  • utrzymywanie bieżących projektów

Nasze wymagania

  • znajomość języka Python
  • język angielski w stopniu komunikatywnym ( min. czytanie i pisanie dokumentacji)
  • podstawy elektroniki
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętności komunikacyjne
  • podstawowa wiedza z zakresu testowania oprogramowania

Mile widziane

  • zdolność analitycznego myślenia
  • samodzielność, multizadaniowość
  • znajomość zagadnień: systemów czasu rzeczywistego
  • znajomość różnych języków programowania
  • znajomość kontroli wersji (np.: SVN), języków skryptowych, Linuxa, UML
  • podstawowa znajomość interfejsów I2C, UART, SPI, CAN, Bluetooth, NFC
  • znajomość metodyk rozwoju oprogramowania
  • znajomość miernictwa elektrycznego
  • doświadczenie w podobnej branży (również praktyki)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • komfortowe warunki pracy
  • możliwość poszerzenia swojej wiedzy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • praca przy zaawansowanych układach zasilania
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników pracy
  • szkolenia językowe i atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (platforma kafeteryjna)
  • elastyczne godziny pracy (pomiędzy 7:00 – 18:00)
  • codzienna kawa z przełożonym
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników pracy,
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, szkolenia językowe
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań , dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy technicznej,
  • Praca w międzynarodowym środowisku z liderami rynkowymi.
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Firma Wamtechnik specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych źródeł zasilania, między innymi do przemysłu medycznego, wojskowego oraz lekkich pojazdów elektrycznych. Aby spełnić wysokie wymagania, cały proces od pomysłu do utrzymania produkcji wymaga wyjątkowego rzemiosła i nieustannego poszerzania swojej wiedzy. Dlatego też oferta pracy skierowana jest do ambitnych inżynierów programistów, oczekujących od pracy zróżnicowanych wyzwań z dziedzin jak: analiza ryzyka, automatycznego testowania, analizy wymagań itp. Zdajemy sobie sprawę jak kluczowy jest proces wytwórczy oprogramowania, dlatego nieustanie wdrażamy nowoczesne standardy i metodologie.

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem oraz numerem referencyjnym oferty.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. PTP 10/2021

Programista Tester Python, Techniczna 2, Piaseczno