Oferta pracy

LIS Polska Sp. z o.o.

Programista testów automatycznych C#

LIS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pszczyna

    Pszczyna, śląskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 12 gru 2020
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • Visual Studio

  • JavaScript

  • ASP.NET MVC

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja istniejących scenariuszy testowych (testy UI, BLACK-BOX-TESTING)

  • Kompleksowe zapewnianie jakości oprogramowania

  • Projektowanie i realizacja testów automatycznych

  • Wykrywanie, analiza i ocena wyników badań

  • Wykonywanie funkcjonalnych i niefunkcjonalnych testów regresji

  • Zarządzanie błędami testowymi

  • Projektowanie środowisk testowych

  • Opracowanie nowych norm i ram dla testów automatycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie C# i ew. JavaScript, ASP.NET MVC, HTML5 jak i baz danych

  • Znajomość narzędzi Visual Studio Azure DevOps Server

  • Doświadczenie w automatyzacji testów i testowaniu oprogramowania

  • Duże umiejętności analityczne i logiczne

  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub podobne

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych

To oferujemy

  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna

  • Nowoczesne biuro w centrum Pszczyny

  • Udział w profesjonalnie realizowanych projektach

  • Dowolną formę zatrudnienia (UoP, B2B itd.)

LIS - Logistics Information Systems jest jednym z wiodących producentów oprogramowania IT dla transportu, spedycji i logistyki w krajach europejskich. Od ponad 40 lat rozwijamy i oferujemy innowacyjne oprogramowanie do planowania transportu (TMS WinSped®), zarządzania taborem i realizacji zleceń transportowych.

W związku z rozwojem firmy LIS Polska Sp. z o.o. poszukujemy osób do naszego działu Software Development:

Przewiń do profilu firmy