Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Testów Automatycznych

  • Kraków, Tarnów, Wadowice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    IGE+XAO Polska sp. z o.o. producent i dostawca innowacyjnego oprogramowania do projektowania instalacji elektrycznych, układów automatyki i energetyki oraz wiązek kablowych zatrudni na umowę o pracę do siedziby w KRAKOWIE oraz do oddziałów w TARNOWIE i WADOWICACH:

    Programistów Testów Automatycznych
    Miejsce pracy: Kraków, Tarnów, Wadowice

    Obowiązki:

    Tworzenie skryptów testowych w środowisku TestComplete do testowania aplikacji CAD/PLM

    Wymagania:

    • znajomość VisualBasica, poparta minimum rocznym doświadczeniem
    • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz posługiwanie się dokumentacją

    Mile widziane:

    • znajomość C++/C#
    • znajomość PowerShell
    • znajomość środowiska TestComplete

    Oferujemy:

    • bardzo interesującą pracę w międzynarodowym gronie specjalistów,
    • uczestnictwo w projektach realizowanych dla światowych potentatów przemysłu lotniczego i samochodowego
    • rozwój zawodowy
    • atrakcyjny pakiet socjalny

    Oferty zawierające:

    • CV (w języku angielskim) oraz list motywacyjny
    • mile widziane udokumentowanie obecnych osiągnięć

    Prosimy przesyłać e-mailem: rekrutacja@ige-xao.com.pl

    Zapraszamy na stronę www.ige-xao.com.pl

    Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez IGE+XAO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

    Administratorem danych osobowych jest IGE+XAO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, kod poczt. 30-107, Plac Na Stawach 3, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000186637, numer NIP 677-002-45-48, REGON 350521506. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia rekrutacji. Przekazane dane osobowe nie będą udostępniane ani przekazywane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w obecnych oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez IGE+XAO Polska Sp. z o.o. Osobie przekazującej dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści jej danych i ich poprawiania.