Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista testów automatycznych Python

Solwit S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

OBOWIĄZKI:

  • Pisanie testów automatycznych w Pythonie (testy dotyczące firmware’u)
  • Rozwój frameworku testowego
  • Debugowanie problemów i raportowanie defektów
  • Całościowe podejście do procesu testowania – analiza wymagań, przegląd dokumentacji firmware’u, przygotowywanie i implementacja przypadków testowych, uruchamianie testów i weryfikacja rezultatów

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pisaniu testów automatycznych
  • Biegła znajomość Pythona oraz minimum jednego frameworka testowego
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (preferowany GIT)
  • Znajomość systemów Unixowych
  • Rozumienie zagadnień z obszaru programowania niskopoziomowego (firmware), znajomość lub chęć nauki języka C
  • Bardzo dobra znajomość technik testowania oprogramowania oraz ich praktycznego zastosowania
  • Znajomość procesu testowego, umiejętność projektowania środowiska testów automatycznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość sieci i protokołów sieciowych

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Ogłoszenie archiwalne