Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista testów automatycznych / Tester automatyczny

Grupa PracujO firmie

10 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • Appium/Selenium

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój testów automatycznych do aplikacji mobilnej pracuj.pl

  • Tworzenie i rozwój testów automatycznych API (backend)

  • Tworzenie podstawowych scenariuszy testowych.

  • Zespołowe testy manualne nowych funkcji przed przystąpieniem do automatyzacji.

  • Praca przy automatyzacji: co najmniej 70%. Cały zespół wspiera testy manualne.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia zawodowego

  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych API (REST)

  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych dla natywnych aplikacji mobilnych (Android/iOS) lub chęć rozwoju w tym obszarze

  • Praktyczna znajomość języka C# i zasad programowania obiektowego

  • Praktyczna znajomość Appium (lub Selenium)

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Praktyczna znajomość Visual studio

  • Znajomość Page Object Pattern

  • Znajomość zagadnień związanych z zapewnianiem jakości

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość systemów Android, iOS oraz działania aplikacji mobilnych

  • Praktyczna znajomość dowolnego frameworka do testów np.: nUnit, xUnit, msTest

  • Praktyczna znajomość dowolnej biblioteki wspierającej tworzenie logów np.: NLog

  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile np.: SCRUM

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej

  • możliwość wykupienia ubezpieczenia medycznego

  • możliwość wykupienia karty Multisport

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wewnętrzne działania rozwojowe

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z przełożonym i Programistą Testów

Stawiamy na rozwój i nowoczesne technologie

  • praca z platformą Azure (Azure Devops)

  • możliwość zdobycia wiedzy w zakresie wykorzystanie chmur mobilnych z realnymi urządzeniami: SauceLabs, BrowseStack

  • możliwość pracy przy rozwoju frameworka do testów automatycznych aplikacji mobilnych

  • możliwość rozwoju kompetencji programistycznych

  • code review zespołowe