Oferta pracy

Programista Testów

APATOR METRIX

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • C

  • C++

  • Linux

System operacyjny

O projekcie

W związku z rozwojem naszego działu badawczo-rozwojowego, poszukujemy osób na stanowisko Programista Testów. Rozbudowujemy zespół głównie o kompetencje związane z oprogramowaniem wbudowanym, rozwojem systemu operacyjnego oraz zdalnym odczytem. Osoby na tym stanowisku dołączą do zespołu zatrudniającego inżynierów, konstruktorów, projektantów i testerów, którzy pracują nad rozwojem technologii dla nowych gazomierzy inteligentnych, działających w oparciu o system operacyjny czasu rzeczywistego Phoenix-RTOS.

Głównym zadaniem Programisty Testów będzie dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania gazomierzy inteligentnych i jego zgodność z wymaganymi standardami.

Twój zakres obowiązków

  • zapoznanie się ze środowiskiem budowania systemu Phoenix RTOS i uruchamiania systemu na różnych architekturach sprzętowych,

  • przeprowadzanie testów i ich automatyzacja.

  • praca twórcza wymagająca zaprojektowania systemu do testowania,

  • rozwój narzędzi do testowania,

  • implementacja przypadków testowych

  • przeprowadzenie testów,

  • analiza wyników,

  • szukanie błędów,

  • analiza kodu źródłowego,

  • opracowanie zmian w oparciu o wnioski z analizy błędów.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania (tworzenie przypadków testowych, tworzenie testów automatycznych, tworzenie planów testów, analiza wykrytych błędów, itp.),

  • umiejętność tworzenia testów automatycznych z wykorzystaniem języka C,

  • znajomość języka Python,

  • umiejętność projektowania nowych przypadków testowych i udoskonalania już istniejących,

  • znajomość architektury systemów komputerowych,

  • znajomość zagadnień związanych z integracją sprzętu i oprogramowania,

  • umiejętność pisania dokumentacji projektowej,

  • znajomość systemu operacyjnego,

  • umiejętność wniknięcia w kod i zrozumienia go,

  • dociekliwość, poczucie odpowiedzialności inżynierskiej,

  • upór w dążeniu do celu,

  • cierpliwość,

  • analityczne myślenie,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej,

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi continuous integration,

  • doświadczenie w wykorzystaniu systemów kontroli wersji.

  • znajomość języka C++ i Bash

  • znajomość narzędzi: git (github, gerrit),

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

To oferujemy

  • ciekawą i bardzo rozwijającą pracę przy innowacyjnym projekcie w dziale R&D,

  • współtworzenie od podstaw zespołu programistów i inżynierów testów,

  • możliwość współpracy z zespołem developerów rozwijającym system operacyjny czasu rzeczywistego (w tym odbycia szkoleń technicznych),

  • możliwość rozwijania swojej pasji w programowaniu blisko sprzętu,

  • pracę w metodyce scrum,

  • realny wpływ na powstanie i doskonalenie gazomierzy nowej generacji,

  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne warunki zatrudnienia,

  • bardzo fajną i twórczą atmosferę pracy,

  • stabilność zatrudnienia,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenia grupowe, dofinansowaną kartę sportową, zajęcia językowe, warsztaty i szkolenia, niezapomniane wyjazdy i spotkania integracyjne,

  • możliwość udziału w firmowych inicjatywach sportowych (klub piłkarski, grupa triatlonowa),

  • wyjątkową atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

1. ROZMOWA TELEFONICZNA

2

2. ZADANIE REKRUTACYJNE

3

3. ROZMOWA TECHNICZNA ON-LINE

4

4. SPOTKANIE W BIURZE

5

5. OFERTA PRACY

Spółka Apator Metrix to firma wysokospecjalistyczna tworząca innowacyjne urządzenia pomiarowe. Każdego dnia projektuje i produkuje coraz bardziej zaawansowane, nowoczesne i precyzyjne gazomierze, w tym urządzenia typu smart, które pozwalają nie tylko na odczyt, ale również na gromadzenie i analizę dużej ilości danych. Firma produkuje urządzenia z przeznaczeniem na rynek polski jak i inne rynki świata.

Przewiń do profilu firmy