Logo Pracuj.pl

Programista / Trener programowania

Wyższa Szkoła Kształcenia ZawodowegoO firmie

500,00–1 000,00
netto (+ VAT) / godz.
  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • screencast

  • obsstudio

O projekcie

Jeśli posiadasz wiedze i umiejętności z zakresu szerokorozumianego IT i chcesz się nią dzielić z innymi, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

Przygotowanie materiałów szkoleniowych na platformy elearningowe.

Proponujemy dwa rozwiązania:

- nagranie realizowane w naszym profesjonalnym studiu nagraniowym w centrum Wrocławia (zwracamy koszty dojazdu oraz zapewniamy nocleg w hotelu)

- samodzielna realizacja materiałów szkoleniowych w formie screencastów

To Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz pracować.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu
  • Doskonałych umiejętności przekazywania wiedzy
  • Kreatywności oraz biegłości w obsłudze programu screencast

To oferujemy

  • Elastyczne formy współpracy
  • Pracę zdalną
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Obszary tematyczne

  • Backend
  • Frontend
  • UX/UI
  • Grafika komputerowa
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Big Data
  • Analiza danych
  • Sieci komputerowe

Programista / Trener programowania, kujawsko-pomorskie