Programista - Trener Programowania

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-03-25
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2019-04-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Szkoleń Kwalifikacyjnych Sp. z. o. o. Sp. k.

    Placówka edukacyjna Centrum Szkoleń Kwalifikacyjnych zajmuje się podwyższaniem kwalifikacji zawodowych. Szkoła organizuje wszelkiego rodzaju kursy doszkalające dla osób prywatnych oraz pracowników małych, średnich i dużych firm.

    Jeśli jesteś programistą lub testerem z min. 2 letnim doświadczeniem i chcesz dzielić się swoją wiedzą to zostań trenerem! Daną pracę możesz potraktować, jako dodatkowe źródło dochodu! Spokojnie możesz je pogodzić z obecną pracą.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Obowiązki:

    • Przygotowanie kursów/szkoleń z zakresu programowania - testowania (m.in. JavaScript, Back-end Developer PHP i PYTHON, Java Developer WEB, .net (C#) Developer).

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu - testowaniu,
    • Umiejętność przekazywania wiedzy,
    • Mile widziane doświadczenie w szkoleniach.

    Oferujemy:

    • Elastyczne formy współpracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pracę zdalną w dowolnych godzinach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”