Programista Układów Sterowania Urządzeń Energoelektronicznych

ABB Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ABB Sp. z o.o.

Żegańska 1

Warszawa

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista Układów Sterowania Urządzeń Energoelektronicznych.
Programista Układów Sterowania Urządzeń EnergoelektronicznychNumer ref.: PL75310753_E1

Twoje obowiązki

  • Rozwój oprogramowania sterującego pracą urządzeń energoelektronicznych zgodnie ze specyfikacją;
  • Udział w uzgodnieniach dotyczących wymagań projektowanych urządzeń z klientami zewnętrznymi;
  • Przygotowanie i wykonanie testów oprogramowania;
  • Wykonanie dokumentacji projektowej;
  • Udział w testach urządzeń na stacjach testów ABB;
  • Udział w uruchomieniu urządzeń u klienta;
  • Zapewnienie wsparcia dla działu sprzedaży oraz serwisu.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika, automatyka, energoelektronika, elektronika;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu urządzeń energoelektronicznych lub podobnych;
  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki, w szczególności sterowanie napędów elektrycznych;
  • Pożądana znajomość CodeSys;
  • Mile widziane doświadczenie i znajomość urządzeń z obszaru napędów trakcyjnych;
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;
  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności oraz inne benefity finansowe takie jak premia roczna czy program zakupu akcji firmy
  • Miłą atmosferę pracy

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy