Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Image Power S.A. z siedzibą w: Popularna 14/3, 02-473 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Unreal Engine 4 (gry, C++)

IMAGE POWER S.A.

6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Popularna 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Popularna 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie funkcjonalności w oparciu o dokumentację

  • Implementowanie nowych funkcjonalności i optymalizowanie już istniejących

  • Importowanie do projektu nowych assetów i integracja ich z grą

  • Przygotowywanie grywalnych buildów gier

  • Kontrolowanie i mergowanie branchy projektu w kontroli wersji Git

  • Nadzorowanie własnego zespołu junior programistów i sprawdzanie ich kodu

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość silnika Unreal Engine 4

  • Doświadczenie w pracy z Bluprint Visual Scripting

  • Umiejętność tworzenia kodu w C++

  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych stosowanych przy grach

  • Doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu rozgrywki (reguły gry, interakcje itp.) potwierdzone własnymi projektami hobbistycznymi lub komercyjnymi

  • Znajomość procesów optymalizacji kodu na potrzeby gier

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z kontrolą wersji Git

  • Komunikatywność i swoboda w pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

To oferujemy

  • Możliwość nauki i rozwoju przy coraz większych projektach

  • Długofalową współpracę po 3-miesięcznym okresie próbnym

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w przytulnym biurze w Warszawie (praca zdalna lub hybrydowa do negocjacji)

  • Ruchome godziny pracy (core hours 11:00 - 15:00)

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności

O nas

Image Power S.A., to stosunkowo „młoda” firma, stworzona przez ludzi wierzących, że doświadczenie i wiedza każdej jednostki w zespole razem ma POTĘGĘ do tworzenia WIELKICH rzeczy.

Dołączając do nas możesz mieć pewność, że będziesz pracował nad nietuzinkowymi projektami, skupionymi przede wszystkim na odczuciach gracza i wykorzystaniu jego kreatywności.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Częścią rekrutacji będzie wykonanie zadania testowego.