Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista/Ustawiacz CNC (frezarki)

Osborne Engineering Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie maszyny CNC (frezarki) do pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną

  • przeprowadzanie przezbrojenia maszyn CNC (frezarki)

  • programowanie maszyn CNC (frezarki) zgodnie z rysunkiem technicznym i modelem 3D

  • opracowywanie, wdrażanie i doskonalenie procesów produkcyjnych detali i nowych programów

  • korygowanie parametrów maszyny CNC (frezarki) i zapewnienie stabilności procesu sterującego przebiegiem obróbki i przepływem materiału w gnieździe produkcyjnym,

  • organizacja pracy i realizacja planów w komórce produkcyjnej,

  • szkolenie i wprowadzanie nowych pracowników,

  • usprawnienie procesów produkcyjnych i rozwiązywanie istniejących problemów,

  • kontrola jakości produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w ustawianiu maszyn CNC - min. 2 lata

  • znajomość rysunku technicznego i urządzeń pomiarowych

  • wsparcie dla programu SolidWorks

  • znajomość obrabiarek znajomość sterowania maszynami (FANUC)

To oferujemy

  • Stabilna praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość wprowadzania innowacji i realny wpływ na doskonalenie procesów

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport)

Od 2007 roku Osborne Engineering Sp. z o.o. we Wrocławiu specjalizuje się w produkcji i regeneracji łożysk ślizgowych, uszczelnień oraz ich modernizacji, a także dostawie podzespołów na zamówienie klienta.

Nasze produkty i usługi cieszą się uznaniem wśród renomowanych producentów maszyn wirujących. Łożyska Osborne Engineering pracują na całym świecie w różnorodnych maszynach od dużych turbin parowych, poprzez turbiny przemysłowe, turbiny gazowe, generatory, sprężarki, przekładnie, wentylatory, silniki, pompy pionowe i poziome.

Dzięki elastyczności naszych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w różnych częściach świata oferujemy różne rozwiązania dla klientów z branży naftowej, gazowej, petrochemicznej i energetycznej.

Przewiń do profilu firmy