Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista w Centrum Komputerowym Uniwersytetu Zielonogórskiego

Uniwersytet Zielonogórski

  • Licealna 9, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Licealna 9

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozbudowa aplikacji bazodanowych funkcjonujących na Uniwersytecie Zielonogórskim,

  • udział w projektach realizowanych przez Centrum Komputerowe UZ,

  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z realizowanymi projektami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne/ścisłe lub w trakcie studiów na kierunku informatycznym/ścisłym,

  • wiedza z obszaru baz danych,

  • dobra znajomość SQL, podstawowa znajomość PL/SQL,

  • znajomość minimum jednego z frameworków: Laravel, CodeIgniter, Symfony,

  • znajomość HTML, CSS, XML, JSON, PHP, JavaScript, jquery, angular,

  • umiejętność pracy z zewnętrznymi API Rest, Soap będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca przynajmniej czytanie dokumentacji technicznej,

  • aktywne i odpowiedzialne podchodzenie do zleconych zadań,

  • duża samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • znajomość środowiska bazy danych ORACLE będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość dowolnego środowiska tworzenia aplikacji w modelu 2-warstwowym client-serwer będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • interesującą pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.