Programista w Departamencie Informatyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 31.01.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 02.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • projektowanie i programowanie aplikacji w technologii .NET.

Oczekiwania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu rozwiązań w technologii ASP.NET w środowisku Microsoft Visual Studio,
  • bardzo dobra znajomość C#, SQL i JavaScript,
  • doświadczenie w programowaniu z użyciem języka XML, HTML, CSS,
  • samodzielność w rozwiązywaniu bieżących problemów i realizacji przydzielonych zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę B2B, miejsce pracy centrum Warszawy,
  • atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny i inne benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
za pośrednictwem przycisku "Aplikuj".

 Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych   (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

bottom