Oferta pracy

Programista w Systemie Tekla Structures

Grupa Progres

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta budownictwa systemowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Programisty w Systemie Tekla Structures.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Tekla Open API

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dziale projektowym;

  • Rozwój i bieżące dostosowania narzędzi wchodzących w skład autorskiego środowiska Tekla Structures;

  • Komunikacja z zespołami projektowymi w zakresie funkcjonalności Tekla Structures;

  • Współpraca z zakładami produkcyjnymi i działem montażu;

  • Przygotowywanie instrukcji i materiałów edukacyjnych;

  • Wdrożenie nowych narzędzi i funkcjonalności.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Znajomość programu Tekla Open API oraz C#;

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, preferowany kierunek Budownictwo;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Motywacja do działania i nastawienie na cel.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i długofalową współpracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Kartę Multisport;

  • Dofinansowanie nauki;

  • Program poleceń pracowniczych;

  • Kursy językowe oraz liczne szkolenia;

  • Możliwość zdobycia uprawnień;

  • Konkursy dla pracowników;

  • Spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy