Oferta pracy

Programista

Onninen Sp. z o. o.O firmie

Onninen Sp. z o. o.

Emaliowa 28

Warszawa

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Aktualnie do działu E-commerce poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Emaliowa lub praca w formule B2B

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w technologii ASP.NET, C#, VB.NET, MSSQL, DB2, .NET CORE 3.1, EntityFramework, REACT
  • Monitorowanie działających aplikacji
  • Współpraca z specjalistami IT przy rozwiązywaniu zgłoszeń
  • Przygotowanie raportów i analiz
  • Rozwiązywanie problemów

Wymagany profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe: informatyczne, elektroniczne, telekomunikacyjne lub pokrewne
  • Dobra znajomość technik programowania aplikacji internetowych
  • Dobra znajomość w/w technologii lub jednej z nich
  • Dobra znajomość działania protokołu http
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność programowania aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie z firmy handlowej
  • Znajomość środowiska AS/400
  • Znajomość Microsoft
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Praca w środowisku międzynarodowym
Szkolenia
i warsztaty
Prywatna
opieka medyczna
Pakiet benefitów
Ubezpieczenie grupowe

Stabilne warunki zatrudnienia
Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
Możliwość rozwoju zawodowego
Pełny etat
Umowa o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy