Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

PRIMAVERA PARFUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Programowanie w jednym z języków: Scala, PHP, Python, Rust, JavaScript, Ruby lub w którymś czysto funkcyjnym.

Nasze wymagania

  • podstawowa umiejętność programowania w jednym z języków: Scala, PHP, Python, Rust, Ja vaScript, Ruby lub w którymś czysto funkcyjnym,

  • podstawowa znajomość SQL i HTML,

  • gotowość do nabywania wiedzy i poszerzania zawodowych horyzontów.

Mile widziane

  • studia na kierunku ścisłym, ukończone lub w trakcie,

  • doświadczenie w programowaniu funkcyjnym,

  • znajomość Reactive Microservices Architecture,

  • znajomość metodologii Domain Driven Design,

  • znajomość PostgreSQL, React.js, Google Cloud Platform,

  • orientacja w zagadnieniach ewidencyjnych przedsiębiorstw,

  • pasja, ciekawość, zaangażowanie.

To oferujemy

  • elastyczną formę współpracy,

  • duże możliwości rozwoju w wielu kierunkach,

  • udział w ambitnym projekcie,

  • pracę z fajnymi i kompetentnymi ludźmi,

  • pakiet medyczny.

O nas

Primavera Parfum Sp. z o.o. s.k. to jeden z największych dostawców hurtowych i detalicznych produktów segmentu Beauty w Polsce. W portfolio swoich klientów posiada szereg globalnych koncernów z autoryzacją dystrybucji. Grupa Primavera Parfum obsługuje ponadto wiele projektów digitalowych swoich partnerów, zapewniając im kompleksowe usługi e-commerce, reklamowe, marketingowe, programistyczne oraz obsługi klienta.