Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJO firmie

POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ

Leona Kruczkowskiego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, wytwarzanie i integrowanie aplikacji biznesowych (mile widziane zarówno Python jak i PHP)

  • poprawy błędów oprogramowania

  • współpraca z innymi działami (uzgodnienia techniczne i funkcjonalne zarówno w ramach prac utrzymaniowych jak i realizowanych projektów CR i wytwórczych)

  • wkład w rozwój zespołu poprzez dzielenie się wiedzą i pomysłami

  • aktywny udział w zespole projektowym (dla projektów CR i wytwórczych), przeglądy kodu, dokumentowanie kodu, konfiguracja środowisk wytwórczych i testowych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o język Python

  • dobra znajomość technologii Webowych HTML, CSS, JavaScript, biblioteki jQuery, REST, bootstrap

  • umiejętności posługiwania się językiem SQL oraz umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych

  • znajomości standardowych narzędzi pracy developerskiej (Git, Maven, Jenkins, Jira, dedykowane IDE dla Python/PHP)

  • znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji (w tym OWASP 2.0)

  • znajomość frameworków webowyych Pythona (Flask i/lub Django)

  • dodatkowo dobrze widziane: praktyczna znajomość Vue.js lub/i React lub/i Angular 2+ umiejętność pracy z systemem Unix / Linux

To oferujemy

  • uczestnictwo w projektach filmowych realizowanych przez polskich i międzynarodowych twórców

  • poznanie zasad funkcjonowania najważniejszej instytucji odpowiedzialnej za polską kinematografię

  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

Polski Instytut Sztuki Filmowej powstał w 2005 r. Do jego głównych zadań należy wspieranie rozwoju polskiej kinematografii poprzez dofinansowanie realizacji projektów filmowych na wszystkich etapach. PISF przeznacza także znaczne środki m.in. na edukację, upowszechnianie kultury filmowej, modernizację infrastruktury kinowej i doskonalenie zawodowe filmowców.

Przewiń do profilu firmy