Oferta pracy

Junior Java Developer

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JAVA 8+

  • SQL

  • Spring Boot 2

Mile widziane

  • Javascript

  • Serwerów JBoss

  • Maven

  • TDD, BDD

  • Web Components

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie/ projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa

  • Uczestnictwo w warsztatach zbierania wymagań

  • Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz inspekcji wzajemnej oprogramowania stworzonego w zespole

  • Analizę i wyprowadzanie błędów programowych

  • Opiniowanie rozwiązań tworzonych przez programistów, kwestionowanie i proponowanie alternatywnych rozwiązań funkcjonalnych i biznesowych w zakresie aplikacji

  • Współpracę z analitykami i zespołem testowym w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania

  • Obsługę zgłoszeń zgodnie z obowiązującym procesem wsparcia aplikacji (w tym produkcyjnych)

  • Przygotowywanie skryptów niezbędnych do wdrożenia zmian oraz do automatyzacji instalacji

  • Tworzenie testów jednostkowych wspierających proces tworzenia aplikacji

  • Tworzenie skryptów do testów wydajnościowych aplikacji

Nasze wymagania

  • Znajomości języka JAVA 8+

  • Znajomości wzorców projektowych

  • Znajomości relacyjnych baz danych, języka SQL

  • Znajomość Spring Boot 2

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki techniczne, IT)

  • Dokładności, umiejętności współpracy, innowacyjności

  • Otwartości na poznawanie nowych technologii

  • Maven

  • SpotBugs, Checkstyle, pmd

  • PL/SQL

  • Cl, np. Jenkins

  • Git

  • TDD, BDD

  • Docker

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]