Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SOLID

  • DRY

  • KISS

  • PHP 5.6

  • JavaScript

  • Apache

  • Nginx

  • SQL

  • Docker

Mile widziane

  • Sugar CRM

  • TypeScript

  • Angular

  • Node.js

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych aplikacji webowych,

  • Refaktoryzacja i utrzymanie kodu oprogramowania CRM,

  • Utrzymywanie i rozwój aplikacji webowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości zasad programowania obiektowego, takich jak SOLID, DRY, KISS,

  • Znajomości JavaScript + TypeScript, Linux, Apache, Nginx, Docker,

  • Bardzo dobrej znajomości SQL,

  • Umiejętności pisania skryptów PowerShell, bash,

  • Mile widziana znajomość Sugar CRM,

  • Wiedzy z zakresu bezpieczeństwa systemów i aplikacji webowych - CORS, OAuth2.0.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Code review, regularny feedback,

  • Kafeteryjny system benefitów (opiekę medyczną i kartę Multisport do wyboru),

  • Wspólne aktywności sportowe, wyjścia okolicznościowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Dowiedz się więcej i odwiedź: www.reesco.pl

Firma Reesco Sp. z o.o. jest jednym z liderów z zakresu wykonawstwa, zarządzania projektami oraz doradztwa technicznego na rynku powierzchni biurowych. Wspieramy naszych Klientów działając także na rynku retail, hotelowym oraz magazynowym. Wyrazem naszego profesjonalizmu jest uznanie naszych Klientów i środowiska biznesowego. W latach 2015–2020 otrzymywaliśmy nagrodę Gazele Biznesu miesięcznika Puls Biznesu, w roku 2016 Diament Forbesa oraz w roku 2018 nagrodę w kategorii Best Fit-Out w ramach CIJ Awards.

Przewiń do profilu firmy