Ta oferta pracy jest nieaktualna od 825 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista - UX Designer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom
    Bank Citi Handlowy powstał w 2001 r. z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. – najstarszego komercyjnego banku w Polsce oraz Citibank (Poland) S.A.
    Citi Handlowy łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.
    Citi Handlowy stanowi integralną część grupy Citi – wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej na 6 kontynentach, łącząc 1000 miast, 160 państwa i miliony ludzi na całym świecie. Bank obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych, zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

    Programista (UX Designer)

    Miejsce pracy: Warszawa
    17007837

    Kluczowe zadania:

    • Prace przy tworzeniu oprogramowania dla Banku
    • Projektowanie rozwiązań technologicznych
    • Tworzenie prototypów i schematów programów
    • Zbieranie i konsultowanie wymagań dotyczących rozwiązań technologicznych
    • Zapewnienie zgodności rozwiązań z wymaganiami architektury i normami komunikacji wizualnej
    • Testowanie i badanie oprogramowania

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu UX design
    • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań cyfrowych (makiety, prototypy, szkice), mile widziane portfolio
    • Biegła umiejętność korzystania z programów do prototypowania (np. Axure, InVision, UXPin)
    • Umiejętność korzystania z programów graficznych klasy Photoshop
    • Znajomość angielskiego min. na poziomie średnio-zaawansowanym
    • Znajomość Java Scrpt, HTML i CSS będzie dodatkowym atutem

     Oferujemy:

    • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

    Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji. Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.

    Bank Handlowy w Warszawie S.A.
    bottom