Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Geocentric Sp. z o.o.

    Doradzamy przy projektowaniu i budowie Systemów Informacji Geograficznej, pomagamy organizować zespoły projektowe, przetwarzamy i harmonizujemy dane przestrzenne. Zbudowaliśmy zespół profesjonalistów posiadających kilkunastoletnie, praktyczne doświadczenie we wdrażaniu systemów GIS. Współpracujemy, na zasadach B2B, z największymi w kraju firmami tworzącymi innowacyjne systemy informatyczne.

    Programista

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie osób na stanowisko Programista .NET - Programista Java.

    Zadania:

    • praca w projektach wykorzystujących elementy Systemów Informacji Geograficznej,
    • projektowanie oraz rozwój oprogramowania,
    • testowanie oprogramowania,
    • tworzenie dokumentacji.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • umiejętności programowania w języku Java i/lub C#,
    • znajomości UML,
    • umiejętności projektowania scenariuszy testowych oraz tworzenia dokumentacji,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

    Mile widziane:

    • doświadczenie na stanowisku programisty, poparte udziałem w projektach realizowanych zgodnie z metodyką Agile,
    • doświadczenie w tworzeniu Systemów Informacji Geograficznej,
    • znajomość komercyjnych i/lub otwartych rozwiązań GIS,
    • znajomość SQL i baz danych Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL,
    • znajomość języka Python.

    Oferujemy:

    • udział w innowacyjnych projektach realizowanych wspólnie z wiodącymi firmami technologicznymi w kraju,
    • możliwość dołączenia do zespołu najlepszych specjalistów związanych od lat z rozwojem systemów GIS,
    • przyjazną atmosferę w pracy,
    • w części projektów możliwość pacy zdalnej w elastycznym systemie godzinowym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wrocławski Instytut Zastosowań Informacji Przestrzennej i Sztucznej Inteligencji sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.