Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

    Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

    Programista
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Rozwój oprogramowania w oparciu o bazę danych Oracle z wykorzystaniem języka programowania Java i frameworka Vaadin.
    • Analiza istniejących rozwiązań i tworzenie projektu technicznego nowych modułów zastępujących istniejące rozwiązania.
    • Programowanie nowych modułów zgodnie z projektem technicznym.

    Wymagania

    • Co najmniej dwuletnie doświadczenie z językiem programowania Java poparte doświadczeniem komercyjnym.
    • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z programowaniem w oparciu o relacyjne bazy danych.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Chęć nauki i rozwoju.

    Mile widziane

    • Wiedza na temat tworzenia aplikacji w oparciu o framework Vaadin.
    • Wiedza na temat tworzenia komponentów webowych (web-components)
    Warunki zatrudnienia

    Zapewniamy bezpieczeństwo

    Rozwój zawodowy

    Różne dodatki

    Zobacz czym się zajmujemy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę  „Asseco Data Systems S.A.”  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 poz. 2135). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.''

    Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.