Programista

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.06.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 28.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Programista
    Miejsce pracy: Warszawa
    49/2018
    Główne zadania:
    • tworzenie i modyfikacja systemów informatycznych opartych na platformie Linux, Windows
    • opracowywanie rozwiązań frontend-owych oraz backend-owych,
    • tworzenie usług sieciowych (REST/SOAP),
    • opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania.
    Wymagania:
    • znajomość Java EE / Javascript,
    • znajomość SQL (baza danych Oracle),
    • znajomość SVN / GIT,
    • znajomość systemu operacyjnego Linux od strony użytkownika lub administratora aplikacji
    • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów o specjalizacji informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne,
    • umiejętność szybkiej nauki nowych technologii i narzędzi,
    • nastawienie na podnoszenie kwalifikacji i wiedzy,

    Mile widziane:

    • znajomość Spring,Node.js, MongoDB,
    • znajomość PL/SQL, Hurtownie danych,
    • znajomość Bash/sh,
    • znajomość Docker.
    Oferujemy:
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pracę w Banku z polskim kapitałem,
    • Pracowniczy Program Emerytalny,
    • ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
    • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.)), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz formularzu rekrutacyjnym, lub przez wskazanie konkretnych danych, które będą przetwarzane, np. w postaci imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, itp.) w celu udziału w procesie rekrutacji przez Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa.