Programista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dotpay S.A. / eCard S.A.

    Dotpay/eCard to grupa, która od ponad 17 lat dostarcza usługi płatnicze do dziesiątek tysięcy klientów e-commerce. Szerokie spektrum produktów, dedykowane usługi i elastyczne podejście pozwoliły nam osiągnąć pozycję lidera w branży płatności online.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Programista
    Miejsce pracy:Warszawa

    Pracując w naszym zespole masz okazję rozwinąć swoje umiejętności oraz poznać rozwiązania oferowane w jednej z najbardziej przyszłościowych branż na rynku.

    Twoje główne zadania:

    • tworzenie aplikacji w oparciu o technologie związane z językiem Java
    • rozwój i utrzymanie systemów obsługujących usługi świadczone przez spółkę (J2EE, Spring, Webservice)
    • analiza, projektowanie i testowanie
    • tworzenie dokumentacji projektowej

    Czego będziemy od Ciebie oczekiwać:

    • doświadczenie w projektowaniu i realizacji systemów klient/serwer
    • umiejętność pracy w zespole
    • chęć rozwoju i nauki
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Co oferujemy:

    • pracę w zgranym, dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • swobodna atmosfera
    • pakiet opieki medycznej
    • kartę Multisport
    • wynagrodzenie wzrastające wraz z doświadczeniem i kwalifikacjami
    • owocowe wtorki