Oferta pracy

Programista - Wdrożeniowiec

EXCELLENT

EXCELLENT

662A

Podłęże (pow. wielicki)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • SQL

  • ERP

Twój zakres obowiązków

  • budowanie systemów informatycznych pod kątem obiegu dokumentów, sprzedaży, produkcji, magazynowania itp.

  • tworzenie nowych funkcjonalności systemów w oparciu o analizę potrzeb Spółki

  • samodzielna realizacja oraz koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami systemów

  • rozwiązywanie problemów jakościowych i serwisowych związanych z oprogramowaniem

Nasze wymagania

  • pasja do programowania

  • gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie Spółki w Podłężu

  • wykształcenie kierunkowe

  • znajomość języka programowania stron internetowych: PHP, Java Script, HTML, CSS, SQL

  • doświadczenie w obsłudze i konfigurowaniu systemów ERP

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP

  • znajomość Delphi (Pascal)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:

  • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników

  • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat

  • przestrzega się zasady work-life balance

  • jesteśmy zainteresowani długotrwałą, efektywną współpracą

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - w systemie zadaniowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu wiedzy i umiejętności

  • możliwości rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń

  • dofinansowanie do kart multisport, spotkania integracyjne (z wyjątkiem okresu pandemii)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • karty Multisport

EXCELLENT

Firma z kapitałem polskim, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importer - obecny od 30 lat na rynku polskim oraz zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

  • Prosimy o składanie aplikacji w języku polskim.

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatmi.