Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista / wdrożeniowiec przemysłowych systemów IT firmy SIEMENS

ASKOM Sp. z o.o.

6 00010 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Generała Józefa Sowińskiego 13

Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • MS VISUAL STUDIO

  • C#

  • VISUAL BASIC

  • Reporting Services

  • ASP.NET

  • HTML5

  • JavaScript

Mile widziane

  • AWS

  • MindSphere

  • MVC

  • Entity Framework

  • Oracle

  • Tableau

  • Combit

  • BussinesObjects

  • Azure DevOps

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • będziesz brać udział we wdrażaniu przemysłowych systemów IT do planowania (APS) i realizacji produkcji (MES/MOM) oraz zapewnienia jakości (QMS/LIMS) na bazie oprogramowania Opcenter firmy SIEMENS - światowego lidera w zakresie rozwiązań dla przemysłu

  • będziesz zajmować się programowaniem interfejsu użytkownika (Web GUI), zapytań SQL i raportów,

  • będziesz brać udział w pracach związanych z integracją systemów IT (ERP-APS-MES) i automatyki przemysłowej (IT/OT)

  • będziesz mieć do czynienia z najnowszymi rozwiązaniami dla Przemysłu 4.0 (Cloud, IIoT, Edge)

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które będą brały udział we wdrożeniach systemów MES/MOM, APS i QMS/LIMS na bazie oprogramowania SIEMENS Opcenter

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

- posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów o profilu informatycznym lub pokrewnym,

- posiadasz znajomość baz danych MS SQL lub Oracle

- posiadasz podstawową znajomość MS Visual Studio i programowania w środowisku .NET (preferowany C# lub Visual Basic)

- posiadasz znajomość środowisk raportowych Reporting Services, Tableau, Combit lub BusinessObjects

- jesteś gotowy do krótkich kilkudniowych wyjazdów, w tym zagranicznych

- posługujesz się swobodnie językiem polskim i angielskim

- posiadasz czynne prawo jazdy,

Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie:

- w projektowaniu stron www (ASP.NET, HTML5, JavaScript, MVC, Entity Framework)

- w tworzeniu raportów i analiz (Reporting Services, MS Excel)

- w zakresie wdrażania systemów automatyki przemysłowej i ich integracji z IT

- w zakresie środowisk chmurowych (AWS, Azure, MindSphere)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • testy manualne

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • konferencje w Polsce

    • przestrzeń do eksperymentowania

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • treningi umiejętności miękkich

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    • możliwość współpracy na umowę zlecenie lub na zasadach B2B

    • elastyczny czas pracy dostosowany do planu zajęć dla uczniów i studentów

    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    • udział w nowatorskich projektach, w tym dla dużych korporacji międzynarodowych

    • komfortowe warunki pracy oraz miłą i przyjazną atmosferę

    • świadczenia socjalne (dofinansowanie wypoczynku)

    • grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna

    • praca w siedzibie firmy w Gliwicach lub zdalnie (możliwa również praca hybrydowa)

    • dla entuzjastów rowerów - wiata rowerowa

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • napoje

    • parking dla pracowników

    • dofinansowanie wypoczynku

    KIM JESTEŚMY?

    ASKOM jest gliwicką firmą, od ponad 25 lat realizującą projekty, których efektem są elementy naszego codziennego życia. Z naszych rozwiązań korzystają m.in. Carlsberg Polska, Heinz, Mokate, Mondelez, Danone, Philips Lighting, AkzoNobel, PGE, Jaguar Land Rover.

    Zajmujemy się tworzeniem, wdrażaniem oraz integracją systemów automatyki i przemysłowych systemów IT. Tworzymy autorskie oprogramowanie przemysłowe klasy SCADA.

    KTO TWORZY NASZ ZESPÓŁ?

    Gros naszych pracowników jest z nami od co najmniej 10 lat, choć nie brakuje takich, którzy zaczęli przygodę z firmą ponad 25 lat temu!

    Nasz zespół to zarówno pracownicy z wieloletnią praktyką, doskonali specjaliści w swojej dziedzinie, od których można się wiele nauczyć, jak i młodzież chcąca razem z nami zdobywać doświadczenie.

    Choć w przeciągu 25 lat z małej, rodzinnej firmy staliśmy się średnią firmą zatrudniającą ponad 100 osób, często współpracującą z dużymi korporacjami, w codziennej pracy nadal staramy się zapewniać miłą, rodzinną atmosferę.

    W naszej firmie spotkasz pasjonatów gier planszowych i RPG, koszykówki, biegania, nurkowania, narciarstwa oraz wielu innych form pozazawodowej aktywności, z którymi – jeśli zechcesz – będziesz mógł dzielić swoje pasje.

    CO OFERUJEMY?

    Nasza oferta jest drogą do realizacji zawodowych aspiracji w dziedzinie automatyki, przemysłowych systemów IT oraz oprogramowania przemysłowego.

    Przed osobami, które nie boją się wyzwań, stawiamy ambitne i ciekawe zadania.

    Przewiń do profilu firmy