Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista web developer

Vector Soft

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ASP .NET

  • C#

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML5

Mile widziane

  • TSQL

  • React.js

  • Redux

  • ASP.NET Core

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie, rozwój i bieżące utrzymanie aplikacji opracowywanych w ASP .NET, C#, React.JS

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami

  • Prowadzenie i aktualizacja prac w systemie DevOps (sprints/stories/tasks)

  • Utrzymywanie kodu źródłowego na repozytoriach GIT

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie w ASP .NET, C#, JavaScript, CSS, HTML5

  • Umiejętność pracy z narzędziami do debugowania, takimi jak Firebug, inspektor Chrome itp.

  • Elementarna wiedza o tym, jak unikać typowych problemów związanych z bezpieczeństwem

  • Doświadczenie w TSQL

  • Doświadczenie w React.JS, Redux

  • Doświadczenie w OpenApi/Swagger – definiowanie i implementacja

  • Doświadczenie w WebService (WCF, REST, SOAP)

  • Znajomość narzędzia Microsoft DevOps

To oferujemy

  • Pracę w zespole doświadczonych programistów i projektantów

  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi

  • dla największych instytucji z branży rozrywkowej, kulturalnej i sportowej

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach

  • Wsparcie i mentoring naszego obecnego zespołu

  • Pracę z najnowszymi, najnowocześniejszymi technologiami

Vector Soft

Vector Software Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia systemów informatycznych. Nasza działalność skupia się w dwóch obszarach: współpracujemy z największymi firmami, dla których tworzymy systemy zarządzające sprzedażą biletów oraz rozwiązania im towarzyszące, a także dystrybuujemy i tworzymy oprogramowanie dla biur projektowych. Do grona naszych Klientów należą: biura branży projektowej, instytucje kulturalne, obiekty rozrywkowe oraz sportowe.

Stawiamy na profesjonalną obsługę naszych klientów, jak również na wizerunek, jaki tworzą nasi pracownicy.

Poszukujemy zmotywowanej i pozytywnej osoby, która wykorzysta swoje doświadczenie i umiejętności zakresu oprogramowania web’owego, by pomóc nam we wprowadzaniu nowych rozwiązań do naszych istniejących systemów oraz w tworzeniu nowych.

Przewiń do profilu firmy

Metodologia pracy

  • Metodyka zarządzania projektem PRINCE2

  • System prowadzenia projektu Microsoft DevOps

  • Metodologia prowadzenia projektów Agile (Stories, Sprints, Tasks)

  • System kontroli wersji GIT

  • System zarządzania spotkaniami (Grooming, Standup, Daily)

  • Komunikator firmowy Microsoft Teams

  • Code review (Pull requests) Microsoft DevOps

  • Testy jednostkowe

  • Testy integracyjne

  • Testy funkcjonalne

  • Testy wydajnościowe

  • System zarządzania dokumentacją: Wiki, Markdown

  • System zarządzania wiedzą: Wiki

  • Statyczna analiza kodu