Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - Web Developer

Vector Software Group

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ASP.NET

  • C#

  • React.js

  • OpenApi

Mile widziane

  • TSQL

  • NHibernate

  • Framework

  • REST

  • SoapUI

  • WCF

  • DevOps

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie, rozwój i bieżące utrzymanie aplikacji opracowywanych ASP .NET, C#, React.JS, Ionic

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami (Microsoft DevOps)

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie w ASP .NET, C#, React.JS

  • Doświadczenie w OpenApi/Swagger – definiowanie i implementacja

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć rozwoju zawodowego

  • Doświadczenie w TSQL

  • Doświadczenie w Nhibernate https://nhibernate.info/

  • Doświadczenie w Ionic Framework

  • Doświadczenie w WebService (WCF, REST, SOAP)

  • Elementarna wiedza o tym, jak unikać typowych problemów związanych

  • z bezpieczeństwem

  • Znajomość narzędzia Microsoft DevOps (min. Tworzenie pipeline, release)

  • Umiejętność pracy z narzędziami do debugowania, takimi jak: Firebug, inspektor Chrome

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę

  • Wynagrodzenie 5000 - 8000 zł/ m-c netto

  • Premie kwartalne i roczne za wyniki

  • Rozwój zawodowy, pakiety szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Opis Stanowiska:

• Praca w kilkuosobowym zespole projektantów i programistów

• Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami

w metodyce zwinnej

• Metodyka pracy:

o Metodyka zarządzania projektem PRINCE2

o System prowadzenia projektu Microsoft DevOps

o Metodologia prowadzenia projektów Agile (Stories, Sprints, Tasks)

o System kontroli wersji GIT

o System zarządzania spotkaniami (Grooming, Standup, Daily)

o Komunikator firmowy Microsoft Teams

o Code review (Pull requests) Microsoft DevOps

o Testy jednostkowe

o Testy integracyjne

o Testy funkcjonalne

o Testy wydajnościowe

o System zarządzania dokumentacją: Wiki, Markdown

o System zarządzania wiedzą: Wiki

o Statyczna analiza kodu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Grupa Vector Software to polska firma z branży IT z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom z branży kultura i rozrywka systemów do sprzedaży biletów. Jesteśmy operatorem sprzedaży biletów komunikacji miejskiej i kolei regionalnych. Dostarczamy rozwiązania projektowe z branży IT dla rynku kolejowego.

Przewiń do profilu firmy