Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista – Web Developer / Full Stack Developer

QAH Sp. z o.o. Sp. k.

Inż. Stefana Skrzywana 6

Górna

Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Full Stack Developer

Nasze wymagania

  • biegła znajomość HTML5, CSS3, PHP

  • znajomość SQL: MySQL, PostgreSQL

  • znajomość Adobe Photoshop, MS Office

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata

  • dyspozycyjność i gotowość do codziennej pracy w naszym biurze w Łodzi

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"

Skład zespołu

  • fullstack developer

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • udział w realizacji kampanii multichannel dla największych firm farmaceutycznych

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • współpracę z dużym zespołem energetycznych i pozytywnych osób

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

QAH to marka sama w sobie, która od ponad 15 lat wyznacza trendy w świecie marketingu farmaceutycznego.

Misją firmy jest efektywne wpieranie branży farmaceutycznej kampaniami omnichannel 360 °. Od lat realizujemy projekty digital do lekarzy i farmaceutów oraz innych pracowników medycznych, a bardzo ważną częścią naszej działalności jest produkcja nowoczesnego kontentu.

Mamy własny dział kreacji i grafiki, studio produkcji filmów i animacji – wszystko co niezbędne do realizacji kompleksowych kampanii marketingowych.

Nasi pracownicy stanowią zespół dynamicznych, wykwalifikowanych, zmotywowanych i doświadczonych ludzi. Budujemy firmę w oparciu o profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu. Bardzo dbamy o przyjazną atmosferę, by każdy czuł się bardzo dobrze i mógł rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie pharmamarketingu.

Stawiamy na dynamikę pracy i rozwój kompetencji pracowników. Nasz zespół to nasza siła!!!

Więcej o nas: www.qah.pl lub https://www.linkedin.com/company/qah-pharmamarketing-360/

Przewiń do profilu firmy