Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista WEB

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

x-kom sp. z o.o.

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 700 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 14 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

liczba wakatów – 2

Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w technologiach m.in. HTML 5, CSS 3, JS, PHP
  • Utrzymanie istniejącego oprogramowania poprzez analizę jego funkcjonowania oraz poprawę błędów
    (w tym krytycznych)
  • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego oprogramowania
  • Przeglądanie i weryfikacja kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji oraz praca w zespole SCRUM
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności związanych z zajmowanym stanowiskiem oraz posiadanych certyfikatów i egzaminów w zakresie i formie potwierdzonej przez przełożonego

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym (OOP)
  • Biegła znajomość HTML 5
  • Biegła znajomość CSS3, SASS lub LESS
  • Znajomość JS, Responsive Web Design, CSS Media Queries, jQuery, JSON, XML
  • Znajomość Bootstrap
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywaniu problemów pod presją czasu.
  • Dobra komunikatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM
  • Znajomość SMARTY
  • Znajomość KnockoutJS
  • Znajomość PHP 5.3+, PropelORM;
  • Znajomość relacyjnych baz danych (najlepiej PostgreSQL 9);
  • Znajomość systemów Linux
  • Znajomość Apache
  • Znajomość technologii Microsoft Azure
  • Znajomość Visual Studio
  • Znajomość T-SQL, SQL Server 2012/2014
  • Znajomość .NET/C#
  • Znajomość TFS

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych  klikając w przycisk aplikowania w tytule wpisując
„Programista WEB".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się