Oferta pracy

Programista webMethods

Comarch SA

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Weź udział w tworzeniu nowej, złożonej aplikacji użytkowej, obsługującej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników z różnych krajów, realizowanej w nowych technologiach.

Jeśli masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w budowaniu aplikacji, a do tego interesujesz się AI lub machine learningiem, dołącz do nas!

Z nami zdobędziesz wartościowe doświadczenie i rozwiniesz swoje kompetencje.

Nie czekaj sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania

  • Rozwój modułów oprogramowania

  • Przeprowadzanie testów developerskich (w tym automatyzacja)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Znajomość webMethods, relacyjnych baz danych oraz języka SQL

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git)

  • Wiedza z zakresu utrzymania dużych, zintegrowanych systemów informatycznych działających w Internecie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Pomysłowość

  • Orientacja na znajdowanie rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników