Logo Pracuj.pl

Programista webMethods

Comarch SAO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Weź udział w tworzeniu nowej, złożonej aplikacji użytkowej, obsługującej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników z różnych krajów, realizowanej w nowych technologiach.

Jeśli masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w budowaniu aplikacji, a do tego interesujesz się AI lub machine learningiem, dołącz do nas!

Z nami zdobędziesz wartościowe doświadczenie i rozwiniesz swoje kompetencje.

Nie czekaj sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania
  • Rozwój modułów oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów developerskich (w tym automatyzacja)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość webMethods, relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git)
  • Wiedza z zakresu utrzymania dużych, zintegrowanych systemów informatycznych działających w Internecie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Pomysłowość
  • Orientacja na znajdowanie rozwiązań

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: PW/A/pr

Programista webMethods, Rzeszów