Oferta pracy

Programista

ZPUE S.A.O firmie

  • Włoszczowa, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób;. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Programista

Kluczowe zadania:

  • Wykonywanie oprogramowania maszyn CNC;
  • Dbałość o racjonalne wykorzystanie środków produkcji i maszyn;
  • Optymalizacja procesu wykrawania, cięcia;
  • Wdrażanie programów usprawniających produkcję.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Znajomość środowiska CAD/CAM;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność w działaniu.

Co oferujemy:

  • Zdobycie nowego doświadczenia;
  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;
  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Ambitne zadania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy