Ta oferta pracy jest nieaktualna od 580 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista WordPress

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Netizens Sp. z o.o.

    Netizens to interaktywny dom produkcyjny, który jest dostawcą rozwiązań technologicznych dla agencji interaktywnych, startupów oraz klientów, którzy stawiają na innowacje w marketingu.

    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie
    Opis stanowiska:
    • programowanie serwisów/aplikacji internetowych z wykorzystaniem platformy WordPress
    • rozwój istniejących projektów
    • dokumentowanie pisanego przez siebie kodu
    Wymagania:
    • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych aplikacji/stron internetowych z wykorzystaniem platformy WordPress
    • bardzo dobra znajomość platformy WordPress (custom post type, custom taxonomies, W3 Total Cache, ACF Pro, WPML, multisite, tworzenia wtyczek, zmiana opcji Admina WP)
    • bardzo dobra znajomość PHP (pisanie zaawansowanych wtyczek WordPress, integracja WordPress’a z zewnętrznymi systemami)
    • dobra znajomość WP REST API
    • dobra znajomość baz danych MySQL, umiejętność budowania zapytań SQL
    • dobra znajomość JavaScript (vue.js, jQuery), AJAX
    • umiejętność tworzenia motywów WordPress
    • podstawowa znajomość́ HTML, CSS (za jakość warstwy front-end odpowiedzialni są niezależni web-developerzy)
    • mile widziana znajomość technologii mobilnych (RWD)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie specyfikacji projektu
    Oferujemy:
    • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
    • pracę przy ciekawych projektach
    • współpracę z najlepszymi specjalistami
    • pracę w młodym zespole, miłą atmosferę
    • w chwilach relaksu - piłkarzyki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Netizens Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Netizens Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach przy ul. Porcelanowej 23. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.