Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

Rigaku Polska Sp. z o.o.O firmie

Rigaku Polska Sp. z o.o.

Kazimierza Witalisa Szarskiego 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach związanych z tworzeniem oprogramowania (w tym interfejsu użytkownika) do sterowania zaawansowaną aparaturą naukową i analizy danych pomiarowych

  • współpraca z działem R&D, poprzez testowanie i wdrażanie nowych technologii (optymalizację technologii )

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (licencjackie lub magisterskie)

  • znajomość C/C++/Visual Studio/Windows API

  • znajomość matematyki na poziomie akademickim

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • preferowani kandydaci z doświadczeniem zawodowym lub naukowym, ale ambitni absolwenci również mile widziani

To oferujemy

  • stanowisko programisty lub młodszego programisty w zależności od posiadanego doświadczenia

  • ciekawe projekty z pogranicza nauki i techniki, m.in. sterowanie urządzeniami (TCP/IP), algorytmy obróbki danych pomiarowych, wizualizacja danych (OpenGL), przetwarzanie i rozpoznawanie obrazu (OpenCV)

  • atmosferę małej firmy - krótką ścieżkę decyzyjną, dobry kontakt ze współpracownikami

  • atrakcyjny system wynagradzania (autorskie koszty uzyskania przychodów)

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.