Praca programista/ka baz danych, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Poznań
    Zadania: Projektowanie oraz rozbudowa funkcjonalności w oparciu o wymagania biznesowe; Rozwój istniejących modułów systemu Oracle NetSuite; Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych; Cykliczna analiza kodu; Codzienna praca w systemie SCRUM. ...
    opublikowana: 21 października 2020
    • Łódź
    Opis stanowiska: Jako Programista/ka baz danych dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych team leaderów. Różnorodność problemów, z którymi się...
    opublikowana: 19 października 2020
    • Kraków
    Twoje główne zadania: analiza wymagań na podstawie dokumentacji, projektowanie oraz rozwój aplikacji bazodanowych optymalizacja wydajności procesów, zapytań i procedur PL/SQL współpraca z konsultantami wdrożeniowymi systemu IT ...
    opublikowana: 18 października 2020