Oferta pracy

Programista

Unit SoftO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Chciałbyś pracować w młodym i dynamicznym zespole? Szukamy osoby, która tak jak my pasjonuje się nowoczesnymi technologiami. Jeśli jesteś Programistą z zapałem i chęcią rozwoju oraz doświadczeniem w rozwijaniu systemu enova365 to ta oferta pracy jest dla Ciebie! UNIT-SOFT to autoryzowany partner enova365, świadczący usługi w zakresie wdrożeń i serwisu systemu enova365 . UNIT-SOFT jest również liderem wśród partnerów nopCommerce na świecie o statusie Solution Partner. Prowadzimy zaawansowane i ciekawe projekty dla kontrahentów w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w integracji z zewnętrznymi systemami ERP.
Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na pozycję:

PROGRAMISTA ze znajomością SYSTEMU ENOVA365

Do współpracy zapraszamy Programistów z całej Polski, istnieje możliwość pracy zdalnej oraz pracy w niepełnym wymiarze czasu/poszczególnych projektów. Nasze biuro mieści się na granicy WARSZAWY I RASZYNA, tuż przy zjeździe z trasy S2, ale przy pracy zdalnej ważniejsze jest Twoje doświadczenie i chęć dołączenia do naszego zespołu.

Jeśli cenisz sobie:

  • ciekawą pracę z możliwością pełnego wykorzystania swojej wiedzy i doświadczenia,
  • duży zakres samodzielności oraz możliwość wykazania się kreatywnością,
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • udział w ciekawych zadaniach i projektach,
  • szansę rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów,
  • nabycie doświadczenia przy udziale różnorodnych technologii,
  • szkolenia merytoryczne i dot. rozwoju osobistego,
  • pracę w rozwijającej się firmie, w przyjaznym i zgranym zespole,
  • możliwość pracy zdalnej, lub stacjonarnej – wg wyboru, możliwość pracy w trybie zadaniowym – elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu, oraz możliwość pracy w trybie projektowym.

…koniecznie czytaj dalej!

Profil idealnego kandydata:

  • znajomość systemu enova365 i doświadczenie w rozwijaniu tego systemu,
  • znajomość stosu technologicznego Microsoft (C#, .NET, ASP.NET Core)
  • mile widziana podstawowa znajomość MongoDB,
  • znajomość technologii webowych (HTML, CSS),
  • znajomość obsługi baz danych i języka SQL,
  • mile widziana znajomość środowiska MS Visual Studio,
  • kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT,
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie analizy dokumentacji),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, sumienność, staranność.

Mile widziane:

  • doświadczenie z systemem enova365,
  • znajomość ogólnych zagadnień z obszarów księgowości i kadr-płac.

W pracy u nas będziesz:

  • przystosowywać i rozbudowywać istniejące aplikacje,
  • uczestniczyć w przygotowywaniu dokumentacji technicznej,
  • programować zgodnie z założeniami prowadzonych projektów,
  • analizować potrzeby Klientów oraz wewnętrznych działów,
  • brać udział w rozwoju systemu, testować oraz implementować zmiany.

My zapewnimy Ci:

  • rozwojową pracę pełną ciekawych wyzwań,
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej oraz pracy zadaniowej,
  • dofinansowanie opieki medycznej,
  • regularne dostawy owoców, imprezy dla pracowników, bardzo życzliwą atmosferę pracy,
  • dobrych i pomocnych współpracowników, którzy zawsze Ci pomogą.

Teraz to wszystko. Czekamy już tylko na Twoje CV . Nie możemy się doczekać, aż Cię poznamy!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy