Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Zamienie (pow. miński), mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Europie Środkowo Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET, ACTIS i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS oraz gram.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. ACTION posiada jedno z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Europie. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania.

    Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisko:

    Programista

    OPIS STANOWISKA:

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • Projektowanie i rozwój oprogramowania w technologiach .NET
    • Analiza zgodności tworzonych rozwiązań z wymaganiami biznesowymi
    • Dbanie o wysoką jakość kodu

    WYMAGANIA:

    Od Ciebie oczekujemy:

    • Min. 3 letniego doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o platformę .NET (C#)
    • Wykształcenia wyższego technicznego lub pokrewnego
    • Dobrej znajomość ASP.NET WebForms i MVC
    • Znajomość HTML, CSS, Javascript (jQuery)
    • Znajomość WebService, WCF, REST Api
    • Znajomość Entity Framework (lub innego ORM) oraz baz danych MS SQL
    • Doświadczenia w pracy z narzędziami: VisualStudio, GIT i/lub SVN
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
    • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodne korzystanie z dokumentacji techniczne

    OFERUJEMY:

    W zamian mamy dla Ciebie:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
    • Kontakt z produktami najnowszej technologii
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Karta MultiSport, siłownia, sala do squash'a dla ceniących aktywność fizyczną
    • ....A także profesjonalnie wyposażony klub muzyczny

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).