Logo Pracuj.pl

Programistka / Programista .NET

DHL ParcelO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • SQL

  • PL/SQL

Mile widziane

  • Azure

  • Xamarin

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja oprogramowania zgodnie ze specyfikacją,
  • współpraca z zespołami projektowymi,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w testach technicznych, wsparcie testów użytkownika.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość SQL i PL/SQL,
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
  • znajomość programowania obiektowego,
  • wysoka orientacja na klienta,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • architekt
  • devOps

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • 50% koszty uzyskania przychodu
  • coroczną podwyżkę (uzależnioną od wyników finansowych firmy i indywidualnej oceny rocznej)
  • pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie za 2 zł
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • DHLowe szanse na rozwój:
  • w 2021 roku ok. 12 % Pracowników awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym oraz w ramach ścieżek karier
  • posiadamy 24 autorskie szkolenia wewnętrzne oraz narzędzia wspierające Cię w planowaniu rozwoju
  • osoby z najwyższym potencjałem są włączane do programu rozwoju talentów
  • możesz uczyć się języka angielskiego na kursie online, dofinansowanym przez pracodawcę

Benefity

  • dodatek świąteczny do 1250 zł brutto
  • wczasy pod gruszą do 850 zł brutto
  • zniżki na przesyłki DHL
  • konkursy dla Pracowników
  • nagrody jubileuszowe
  • prezenty z okazji narodzin dziecka
  • stypendia dla dzieci
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • program poleceń
  • inicjatywy dobroczynne

Co ma wspólnego branża logistyczna z nowoczesnymi technologiami❓

Delivering excellence in a digital world to strategia, która jest naszym kluczem do utrzymania pozycji lidera w branży logistycznej. Jesteśmy pionierem innowacyjnych rozwiązań e-commerce dla klientów w Polsce i w Europie. Od początku swojej działalności rewolucjonizujemy, kształtujemy i doskonalimy świat logistyki.

🌐 nowoczesna logistyka = nowoczesne technologie

🌐 nowoczesne technologie = Zespół IT DHL Parcel Polska

Tak mówią o sobie:

Działamy w świecie #DevSecOps. Pracujemy z głową w chmurach, a jednak stąpamy mocno po ziemi. Budujemy i utrzymujemy bezpieczne środowiska developerskie, łącząc ze sobą chmury prywatne i publiczne m.in. MS Azure, Genesys, Oracle. Jesteśmy entuzjastami digitalizacji i automatyzacji procesów z wykorzystaniem rozwiązań klasy 'silnik reguł biznesowych' oraz 'workflow'. Żyjemy w nurcie #Agile opartym na scrumie, dzięki czemu nawet najbardziej zaawansowane projekty realizujemy wewnętrznie.

Tak mówią o nich ich wewnętrzni klienci:

Blisko 100-osobowy zespół ekspertów, który dostarcza narzędzia e-commerce dla klientów i dowozi rozwiązania szyte na miarę dla naszych terminali, centrów sortowania i centrali. Z sukcesem eksperymentują z nowoczesnymi technologiami, wyprzedzając trendy rynkowe.

Weź udział w zwinnej transformacji cyfrowej w DHL Parcel Polska. IT DHL Parcel - sięgaj po więcej!

Programistka / Programista .NET, małopolskie