Asystent ds. marketingu internetowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PURE PLAY sp. z o.o. sp. k.

    Pure Play to niezależny zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie reklamy online, oferujący kompleksowe rozwiązania dotyczące planowania i zakupu mediów i danych z wykorzystaniem technologii Programmatic oraz usługi consultingowe w tym zakresie. Pure Play tworzą ludzie z doświadczeniem w pracy dla największych reklamodawców w Polsce i regionie. Podstawową wartością firmy jest transparentność.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • planowanie i realizacja kampanii reklamowych online pod okiem doświadczonych członków zespołu,
    • przygotowywanie startu kampanii reklamowych,
    • zarządzanie przebiegiem kampanii w tym kontrola budżetu,
    • monitoring i optymalizacja kampanii pod kątem zdefiniowanych celów,
    • tworzenie analiz danych i raportowanie wyników kampanii.

    Wymagania (weryfikowane podczas procesu rekrutacji):

    • pasja do wpływania na rzeczywistość
    • bardzo dobra znajomość Excela i PowerPointa,
    • samodzielność i odpowiedzialność,
    • terminowość w realizacji zadań,
    • zdolności analityczne,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom B2), pozwalająca na swobodną komunikację,
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych online, szczególnie na Facebooku, Google Ads czy w podobnych narzędziach.

    W zamian oferujemy:

    • świetną atmosferę w zespole specjalistów, który wprowadza nowe standardy na rynku reklamy,
    • umowę o pracę lub inną wybraną przez kandydata formę współpracy,
    • klimatyczne biuro w odległości 400 metrów od stacji metra Nowy Świat-Uniwersytet.
    • jasno zarysowaną ścieżkę kariery,
    • doświadczenie w realizacji kampanii online, w tym modelu Programmatic na wiodących na świecie platformach do zarządzania i optymalizacji kampanii reklamowych,
    • pracę w młodej, szybko rozwijającej się firmie w dynamicznie rosnącej branży.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Informujemy, że administratorem danych jest Pure Play Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Poznańska 16/4 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Pracuj.pl oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.