Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programmatic Specialist

JUSTTAG sp. z o.o.

  • Grzybowska 60, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Grzybowska 60

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przebiegiem kampanii, w tym kontrola jej budżetu;

  • monitoring i optymalizacja kampanii pod kątem zdefiniowanych KPI;

  • wgrywanie kreacji oraz kodów do systemów;

  • wystawienie testów klientom, weryfikacja poprawności podpięcia kodów, weryfikacja poprawności wpięcia kodów na stronie klienta;

  • analiza danych i raportowanie wyników kampanii.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii programmatycznych;

  • podstawowe pojęcia i wskaźniki z zakresu digital advertising oraz ekosystemu programmatic nie są Ci obce;

  • posiadasz podstawową znajomość HTML, CSS i JavaScript;

  • znasz Chrome i Firefox DevTools przynajmniej w zakresie podstawowym;

  • biegle posługujesz się MS Excel (wyszukiwanie poprzez formuły, tabele przestawne, zaawansowane filtrowanie, formatowanie warunkowe itp.);

  • znasz język angielski w mowie i w piśmie na poziomie min. B1;

  • cechuje Cię dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zleconych zadań;

  • posiadasz praktyczną znajomość obsługi DSP (DV360, Adform, Xandr itp.), adserwerów (DoubleClick Campaign Manager, gDE itp.), web-analityki (Google Analytics, Google Tag Manager itp.).

To oferujemy

  • Wynagrodzenie dostosowane do poziomu wiedzy i doświadczenia;

  • udział w nietuzinkowych projektach analitycznych i digitalowych z największymi reklamodawcami w Polsce;

  • pracę w grupie ludzi pełnych humoru, pasji i inicjatywy do działania;

  • nowoczesne biuro co-workingowe WeWork z pyszną kawą od baristy i strefą rozrywkowo-relaksacyjną;

  • wsparcie rozwojowe wewnętrznego coacha;

  • opiekę medyczną, kartę Multisport ubezpieczenie na życie oraz dodatkowe benefity do wyboru w ramach Kafeterii MyBenefit;

  • program poleceń pracowniczych i biznesowych;

  • cotygodniowe mecze w siatkówkę.

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

1. telefonu z zespołu Talents w celu umówienia z Tobą spotkania;

2. około 30 min spotkania F2F/videocall’a z Mariną – przyszłą przełożoną oraz Anią, odpowiadającą w firmie za nasze talenty, aby wzajemnie lepiej się poznać.

W Justtag Group zwiększamy sprzedaż produktów oraz usług naszych klientów, analizując zachowania offline użytkowników. Dzięki technologii łączącej kanały online i offline, przyciągamy nowych konsumentów, mierzymy efektywność kampanii reklamowych i dostarczamy unikalną wiedzę rynkową. Jesteśmy blisko 40 osobowym zespołem, który autorską technologią rewolucjonizuje rynek reklamowy. Cenimy ludzi ciekawych, z poczuciem humoru, kreatywnych i lubiących się uczyć!

Przewiń do profilu firmy