Programmatic Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.02.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 27.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WAYTOGROW sp. z o.o.

    WayToGrow to bardzo dynamicznie rozwijająca się spółka specjalizująca się w optymalizacji przychodów w kanale programmatic dla wydawców. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Programmatic, który dołączy do zespołu obsługującego wydawców na rynku międzynarodowym.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Analiza powierzchni reklamowej i opracowanie rekomendacji działań
    • Wdrożenia i zarządzanie pracą narzędzi adserver i programmatic
    • Czuwanie nad przebiegiem wdrożeń
    • Optymalizacja przychodów z kanału programmatic
    • współpraca z wydawcami oraz partnerami technologicznymi
    • Raportowanie postępów w projektach
    • Edukacja klientów

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy z którymkolwiek z powszechnie znanych adserverów (np. AdManager, Adocean, Appnexus, Smart, etc.) oraz znajomość zagadnień związanych z emisją i traffikowaniem reklam w Internecie
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z platformami SSP (np. AdManager, Appnexus, Rubicon, Smart, RTB House, Criteo, Facebook Audience Network, Amazon, etc.) oraz w optymalizacji uzyskiwanych przy ich pomocy przychodów
    • Znajomość podstaw HTML, CSS i Javascript
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość Excel/Google Sheets
    • Samodzielność oraz bardzo dobre zdolności organizacyjne i analityczne

    Obiecujemy:

    • Znaczącą rolę w innowacyjnym i zgranym zespole pracującym dla dużych wydawców zagranicznych, dzięki czemu rozszerzysz swoją wiedzę o innych rynkach i zdobędziesz prawdziwie międzynarodowe doświadczenie
    • Zgrany zespół, nieformalną atmosferę, wzajemny szacunek i wsparcie - nigdy nie stawiamy kropki, poszerzamy horyzonty i uczymy się od siebie nawzajem
    • Brak nudy oraz szklanych sufitów, wpływ na zastaną rzeczywistość
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pakiet sportowy i ubezpieczenie medyczne

    Aplikując na wybrane stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na to stanowisko.

    W celu wyrażenia dobrowolnej zgody na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w aktualnym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych”

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Netsprint sp. z o.o., Al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa. Dane są przetwarzane na podstawie przepisów prawa (w zakresie określonych w przepisach Kodeksu Pracy) oraz na podstawie zgody (w zakresie, jaki nie wynika z przepisów kodeksu pracy) na potrzeby rekrutacji na wybrane stanowisko, a w przypadku wyrażenia wyraźnej i dobrowolnej zgody - także na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzania rekrutacji na stanowisko na które aplikujesz.

    Odbiorcami Twoich danych będą pracownicy i współpracownicy spółek należących do grupy kapitałowej Grupa Netsprint odpowiedzialni za tę rekrutację.

    Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody, dostępu do danych, ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienie skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    W celu skorzystania z przysługujących praw proszę skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych – Jakub Borkowski – [email protected]